Centrum Medyczne OPIEKUN
41 266 12 13

REGULAMIN

Oddajemy do Państwa dyspozycji platformę zapisów on-line. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu mogą Państwo łatwo i szybko zarezerwować  wizytę u lekarza poprzez naszą stronę internetową.

 

Aby korzystać z systemu e-rezerwacji wystarczy wypełnić wymagane pola. 

 

Zapewniamy, że wszystkie powierzone nam informacje są przechowywane i udostępniane w sposób zgodny z wymogami prawa oraz polityką bezpieczeństwa informacji.

 

Pacjent może zarejestrować się u dowolnie wybranego lekarza w każdej z dostępnych poradni. Po wybraniu lekarza oraz odpowiadającego terminu należy przejść do dalszej części procesu rejestracji. Kolejnym krokiem rejestracji jest proces uzupełnienia formularza niezbędnymi danymi dla potrzeb weryfikacji posiadanego ubezpieczenia na podstawie numeru PESEL, oraz numeru telefonu i adresu e-mail dla potrzeb kontaktu z pacjentem. Po zatwierdzeniu w naszym systemie oraz na stronie internetowej pojawia się informacja o rezerwacji terminu.  

 

Uwaga !!!  
Pacjenci, którzy chcą się zapisać do ekstrakcji (usunięcia zęba) proszeni są o kontakt przed dokonaniem rejestracji w celu ustalenia szczegółów. 
Tel. 41 2661213 

 

Zarejestrowanie się do dowolnie wybranego lekarza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie  danych osobowych przez firmę Centrum Medyczne "OPIEKUN" Sp. z o. o. z siedzibą: 27-400 Ostrowiec Św. ul. Słowackiego 60 (wpis do Rejestru Zakładów Opieki Zdrowotnej nr 000000021717), oraz otrzymywanie drogą mailową informacji handlowo-marketingowych związanych z działalnością NZOZ-u, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych /Dz.U. z 2002r nr 101 poz.926 z późn.zm/. Właściciel danych ma prawo dostępu do treści danych osobowych, a także ich poprawiania.

 

Centrum Medyczne OPIEKUN
41 266 12 13
do góry