Centrum Medyczne OPIEKUN
41 266 12 13

Botoks – Ostrowiec Świętokrzyski

Zastanawiasz się, gdzie wykonują najlepszy botoks? Marzysz, aby pozbyć się raz na zawsze denerwujących zmarszczek? Toksyna botulinowa, którą używamy  w naszym salonie należy do  najskuteczniejszych ze wszystkich dostępnych preparatów na rynku, pozostawiając skórę wolną od zmarszczek. Wstrzykiwanie botoksu w Ostrowcu Świętokrzyskim jest jednym z głównych filarów naszej działalności. Dzieje się tak za sprawą zgromadzonego wcześniej doświadczenie, a także zdobytej wiedzy teoretycznej.

 

Nasze Centrum Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej oferuje wiele innych zabiegów niwelujących niedoskonałości jak i poprawiających wygląd skóry.  Zachęcamy do zapoznania się z nimi wszystkimi, a w razie trudności w dokonaniu wyboru zapraszamy serdecznie na bezpłatne konsultacje. Przygotowując się do wstrzyknięcia botoksu w Ostrowcu ustalamy wszelkie szczegóły zabiegu, które muszą być określone w sposób indywidualny dla każdego pacjenta.

Botoks w Ostrowcu Świętokrzyskim – skuteczny sposób na usunięcie zmarszczek

Jaka substancja wykorzystywana jest podczas zabiegów obejmujących wstrzykiwanie botoksu  w Ostrowcu? Oczyszczona toksyna botulinowa typ A to inaczej botoks, który proponujemy najczęściej klientom w celu likwidacji zmarszczek. Zalecana jest szczególnie do korekcji zmarszczek mimicznych okolicy twarzy. Do najpopularniejszych okolic, które poddawane są działaniu botoksu to: zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, a także tzw. “kurze łapki”. Działanie botoksu zalecane jest ponadto w przypadku opadających powiek, możemy uzyskać efekt uniesienia powieki, które to jest znakomitą alternatywą do zabiegu chirurgicznego.  Botoks wprowadza się za pomocą cienkiej igły, a sam zabieg trwa od kilkunastu minut do pół godziny. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia.

Toksyna botulinowa wykorzystywana podczas wykonywanych u nas zabiegów z obszaru wstrzykiwania botoksu w Ostrowcu hamuje produkcję acetylocholiny, odpowiedzialnej za przesyłanie sygnałów między neuronami. Konsekwencją tego jest zupełnie bezpieczny i odwracalny proces zaniku siły mięśniowej w płytce ruchu. Zakończenia nerwowe nie wysyłają bowiem neuroprzekaźnika, a z kolei mięśnie przestają się nadmiernie kurczyć.

Botoks, Ostrowiec – poznaj nasze inne usługi

Zastanawiasz się, gdzie wykonują dobry makijaż permanentny? Znamy swoje możliwości z zakresu stosowania botoksu w Ostrowcu Świętokrzyskim i znowu proponujemy nasze Centrum Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej. U nas wykonasz ponadto takie zabiegi jak: nici PDO, osocze bogatopłytkowe, fibryna bogatopłytkowa, kwas hialuronowy, lipoliza iniekcyjna, terapia estGen, mezoterapia mikroigłowa, igłowa, Nucleofill, Ejal 40, Profhilo, ale także wiele innych zabiegów pielęgnacyjnych oraz upiększających. Nie szukaj dłużej salonu, który spełni twoje oczekiwania, bo u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Botoks, Ostrowiec Świętokrzyski  – co po zabiegu?

Wstrzykiwanie botoksu jest zabiegiem w pełni bezpiecznym i małoinwazyjnym. Dlatego nie wiąże się z nim specjalny okres rekonwalescencji. Najczęściej po wstrzyknięciu botoksu w Ostrowie Świętokrzyskim można natychmiast wrócić do normalnego funkcjonowania – jedynie przez pierwsze 24 godziny nie należy podejmować nadmiernej aktywności fizycznej i pić alkoholu. Przez kolejne 2 tygodnie natomiast lepiej nie korzystać z sauny czy solarium oraz zabiegów, w których wykorzystywane są fale radiowe, lasery czy głęboka podczerwień. W niektórych przypadkach występuje niewielki miejscowy obrzęk, który znika maksymalnie po 2 godzinach. Bardzo rzadko po ostrzykiwaniu botoksem pojawia się także siniak, który goi się w ciągu kilku dni.

 

Na tych przykładach jasno widać, że nie należy obawiać się samego wykonania zabiegu z wykorzystaniem botoksu. Ostrów jest miejscem naszego działania, gdzie od lat zajmujemy się profesjonalnym ostrzykiwaniem tą substancją.

 

Efekt wprowadzenia toksyny botulinowej utrzymuje się około 3-6 miesięcy.

Z ostrzykiwania botoksem w Ostrowie Świętokrzyskim nie można skorzystać w takich przypadkach jak:

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • stosowanie antybiotyków,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • miejscowe zakażenia skóry,
  • stany grypowe,
  • zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (miastenia gravis, zespół Lamberta Eatona),
  • uczulenie, na którykolwiek składnik preparatu,
  • stosowanie bądź odstawienie w ciągu tygodnia poprzedzającego zabieg leków takich, jak: D-penicylamina, cyklosporyna, tubokuraryna, pankuronium, galamina, sukcynylocholina, linkomycyna, tetracyklina, polimyksyna, aminochinolony, aminoglikozydy.