Centrum Medyczne OPIEKUN
41 266 12 13

Centrum Urody i Makijażu Permanentnego

Edyta Drogosz – jest absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego: kierunek- chemia, biologia, europejskie studia menedżerskie, a także pielęgniarstwo oraz kosmetologia. Ukończyła również wiele kursów w specjalizacji kosmetologii. Kontynuacja własnego doszkalania w celu dalszego podnoszenia kwalifikacji. Obszar specjalizacji pani Edyty to: kosmetologia estetyczna, kwas hialuronowy usieciowany w wypełnieniach i wolumetrii, nici PDO, CoGI – osocze bogatopłytkowe, fibryna autologiczna – botoks, mezobotoks, mezoterapia igłowa, bbglow, bblips, makijaż permanentny.  Związana z branżą beauty jest od 12 lat.

 

Pani Edyta przyjeżdża do nas z Kielc, gdzie ma doskonałe opinie od klientek.

ZABIEGI

 

 

Osocze bogatopłytkowe – zabiegi na starzenie się skóry

Medycyna estetyczna proponuje pacjentom różne rozwiązania, dzięki którym można poradzić sobie z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Jedną z nich jest tzw. wampirzy lifting, który wykonujemy w naszym Centrum Makijażu Permanentnego i Medycy Estetycznej. To nowatorska metoda, w której wykorzystywane jest osocze bogatopłytkowe, które stosuje się w przypadku, gdy skóra straciła jędrność i blask lub w sytuacji, gdy pojawiają się takie problemy, jak wypadające włosy czy spowolniony jest proces gojenia się ran. Celem wampirzego liftingu jest biostymulacja komórek skóry. To proces, podczas którego we krwi pacjenta powstaje naturalne osocze bogatopłytkowe. Ze względu na swoją biokompatybilność wpływa ono na usprawnienie procesu regeneracji tkanek oraz produkcji nowych naczyń krwionośnych. Jego głównym zadaniem jest aktywizacja fibroblastów do produkcji nowego kolagenu oraz poprawienie pracy komórek macierzystych. Ostrzykiwanie osoczem wyraźnie odnawia i regeneruje skórę, poprawia jej jędrność oraz wygładza zmarszczki. Stymulacja komórek macierzystych sprawia, że skóra w naturalny sposób odzyskuje swój młody wygląd, a jej jakość znacznie się poprawia. Wampirzy lifting stosuje się również w okolicach oczu, na dekolcie oraz szyi.

Efekty terapii osoczem bogatopłytkowym na twarz

Ostrzykiwanie osoczem ma wiele zalet i korzystny wpływ na stymulację komórek macierzystych. Do najważniejszych efektów osocza zaliczyć można:

 • wygładzenie zmarszczek,
 • ujednolicenie kolorytu skóry,
 • poprawienie elastyczności, napięcia i gęstości skóry,
 • remodeling włókien kolagenowych,
 • lepsze ukrwienie skóry,
 • wypełnienie fałd,
 • przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach estetycznych z wykorzystaniem wiązki światła laserowego,
 • leczenie łysienia – wyraźna poprawa kondycji włosów.

Na czym polega zabieg osoczem?

Terapia osoczem to zabieg, który podobnie jak inne procedury medyczne, musi zostać poprzedzony szczegółową konsultacją. Informacje pozyskane podczas wywiadu pozwalają zweryfikować czy dany pacjent kwalifikuje się do przeprowadzenia zabiegu. Przeciwwskazaniem do przeprowadzania wampirzego liftingu są bowiem m.in.:

 • choroby skórne,
 • nowotwory,
 • stosowanie leków i preparatów, które m.in. oparte są na sterydach albo wydłużają czas krwawienia,
 • okres ciąży i karmienia piersią.

Terapia osoczem polega na pobraniu od 6 do 18 ml krwi pacjenta. Następnie oddziela się erytrocyty i leukocyty od osocza zawierającego płytki krwi. Czynność tę wykonuje się w specjalnej wirówce. Umieszcza się w niej próbki z pobraną krwią i poddaje się około 5-minutowemu procesowi wirowania. Uzyskane w ten sposób osocze bogatopłytkowe jest podstawowym preparatem, który wykorzystuje się podczas wykonywania wampirzego liftingu. W czasie zabiegu może ono być zastosowane podobnie jak klasyczna mezoterapia, czyli punktowo bądź liniowo – wzdłuż wygładzanych zmarszczek i fałd. Terapię osoczem można wykorzystać na różne części ciała. Warto zaznaczyć, że wcześniej wykonywane jest znieczulenie specjalnym kremem znieczulającym.

Rekonwalescencja po zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Bezpośrednio po zabiegu u niektórych pacjentów zdarzają się małe siniaki oraz delikatne zaczerwienienie, które bardzo szybko ustępuje. Najczęściej pacjenci nie potrzebują jednak rekonwalescencji.

Nici PDO (liftingujące)

Modelowanie twarzy nićmi PDO to innowacyjna metoda walki z upływem czasu. Nici PDO są dobrym rozwiązaniem na wiele problemów wiotkiej skóry. W prowadzonym przez nas Centrum Medycyny Estetycznej oferujemy zabiegi z użyciem różnego rodzaju nici. To dobre rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn, którzy zaobserwowali u siebie pierwsze oznaki starzenia. Podzielić je można na:

Podzielić je można na:

 • nici biorewitalizujące – do nich zalicza się nici PDO, które są cieńsze i nie mają haczyków. Wykonane są polidioksanonu, czyli z włókna syntetycznego, które ma właściwości rozpuszczania się w tkance. Niektóre z nich stosuje się w modyfikacji pracy mięśni odpowiedzialnych za mimikę twarzy, które jednocześnie wpływają także na powstawanie zmarszczek,
 • nici liftingujące (haczykowe) – to te, które zawierają haczyki pozwalające na podciągnięcie tkanki. Posiadają one właściwości pobudzające organizm do produkcji nowych włókien kolagenowych. To tzw. proces neokolagenezy, podczas którego można stymulować miejscową odnowę włókien. Miejsca, w których stosuje się je, stają się sprężyste i nie wiotczeją. Komórki tkanki łącznej są bardziej zaktywizowane, co prowadzi do syntezy elastyny odpowiedzialnej za elastyczność oraz sprężystość skóry.

Jak wygląda zabieg z użyciem nici PDO?

Z pacjentem, który zdecyduje się na poddanie się zabiegowi z wykorzystaniem nici PDO w naszym centrum, najpierw przeprowadzamy wnikliwy wywiad zdrowotny, aby zweryfikować wskazania i ewentualne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. To innowacyjna terapia, podczas której w miejsca wymagające regeneracji wprowadza się za pomocą bardzo cienkich igieł specjalistycznych nici PDO. Ich zadaniem jest napięcie skóry, czyli osiągnięcie poprawy jej objętości i ujędrnienia.

Zarówno rodzaj nici, jak i rozmiar igły dobiera się indywidualnie – w zależności od uwarunkowań i potrzeb. Podczas ich wprowadzania w skórę wykorzystuje się naturalne linie napięcia twarzy. Niewątpliwą zaletą nici PDO jest to, że nie zmieniają rysów twarzy, nie zwiększają objętości policzków. Efekt jest więc w pełni naturalny – skóra jest jędrniejsza, elastyczna i bardziej nawilżona, pory są zwężone, a koloryt skóry rozjaśniony. Nici liftingujące można stosować praktycznie na całym ciele, poprawiając strukturę np. kolan, brzucha, pośladków itd.

Piękny wygląd bez skalpela – wybierz nici PDO na twarz

Zazwyczaj po liftingu twarzy z wykorzystaniem nici PDO nie ma żadnych niepożądanych zmian. Pacjent nie wymaga także długiego okresu rekonwalescencji. Nawet jeśli pojawią się lekkie zasinienia, to znikają po kilku dniach. Nici PDO utrzymują się w organizmie przez około 240 dni. Kolagen i elastyna w tym okresie łączą się, a skutkiem tej syntezy jest poprawa estetyki skóry. Efekty zabiegu nićmi PDO utrzymują się nawet do 3 lat.

Przeciwwskazania to:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • ostre infekcje,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • nowotwory,
 • stany zapalne.

Oprócz liftingu nićmi nasza oferta obejmuje również profesjonalny makijaż permanentny. Zadbaj o piękny wygląd i postaw na zabiegi przeprowadzane przez specjalistów. Zapraszamy!

Lipoliza iniekcyjna

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki – lipoliza iniekcyjna na terenie

Większość osób ma tendencję do gromadzenia nadprogramowej ilości tkanki tłuszczowej w niektórych częściach ciała. Nie jest to komfortowe dla pacjenta – nie tylko w codziennym funkcjonowaniu, ale również źle wpływa na jego zdrowie. Ten dość popularny problem rozwiązać może lipoliza iniekcyjna. Na tego typu zabieg można zgłosić się do naszego Centrum Makijażu Permanentnego i Medycy Estetycznej. To niechirurgiczna metoda, dzięki której można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Podczas zastosowania lipolizy iniekcyjnej np. podbródka wykorzystuje się preparat łączący w sobie fosfatydylocholinę oraz deoksycholan sodu, a także wiele innych substancji aktywnych. Tłuszcze, które uwalniane z komórek, transportowane są do wątroby. Tam z kolei ulegają metabolicznej przemianie i usuwane są z organizmu.

Lipoliza tkanki tłuszczowej – zastosowanie

Zabieg redukujący tkankę tłuszczową szczególnie zalecany jest miejscach, które są najbardziej otłuszczone. Z reguły lipolizę iniekcyjną wykonujemy w okolicach:

 • podbródka i brody,
 • brzucha,
 • ud,
 • pośladków,
 • bioder,
 • ramion,
 • niektórych partii pleców.
 • wokół pach,
 • nad kolanami.

Przeciwskazania do zabiegu to m.in.:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • padaczka,
 • zaburzenia krzepnięcia krwi,
 • alergia na któryś ze składników wstrzykiwanego preparatu,
 • choroby wątroby oraz nerek.

Efekt lipolizy iniekcyjnej

Zabieg, taki jak lipoliza iniekcyjna jest zaliczany obecnie do najbezpieczniejszych i niedrogich metod efektywnego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Rezultaty widoczne są już w ciągu kilku pierwszych tygodni od jego wykonania. To, jak długo będą się utrzymywać, zależeć będzie od prowadzonego stylu życia, a także stosowania się do zaleceń. Warto wówczas wprowadzić dietę niskotłuszczową i niskowęglowodanową oraz przyjmować większą ilość płynów.

Po serii 2-5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni można uzyskać zadowalający rezultat w postaci utraty kilku centymetrów w obwodzie, a także lepszy metabolizm, poprawione mikrokrążenie oraz odżywienie skóry. Dodatkowo efekt może wzmocnić masaż odchudzający, drenaż limfatyczny lub endermologia miejsc poddanych leczeniu.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Nasze Centrum Medycyny Estetycznej to zespół wykwalifikowanych profesjonalistów. Zabieg poprzedza wywiad, podczas którego specjalista zbiera informacje na temat przebytych i aktualnych chorób, bądź uczuleń. Następnie w wybrane miejsca specjalną cienką igłą wstrzykuje się specjalnie dobrany preparat. W ten sposób rozpoczyna się proces usuwania nadmiernej ilości tłuszczu z organizmu.

Po zabiegu lipolizy iniekcyjnej nie ma potrzeby rekonwalescencji. Może pojawić się miejscowy obrzęk, który ustępuje po około 7 dniach oraz zaczerwienie skóry utrzymujący się do 24 godzin. Ponadto naturalnym efektem rozpadu komórek tłuszczowych są krwiaki i siniaki, które wchłaniają się do 14 dni. Bez względu na to, czy interesuje Cię medycyna estetyczna, czy makijaż permanentny, to u nas otrzymasz fachową opiekę i szeroki zakres usług. Zapraszamy!

Może być wykonana za pomocą tzw. derma rollerów lub urządzenia DermaPen. Derma rollery (lub inaczej: mezorollery) to niewielkich rozmiarów urządzenia, wykonane najczęściej z tworzywa sztucznego i wyposażone w obrotowy wałek oraz rączkę. Wałek posiada na swojej powierzchni małe igiełki wykonane ze stali chirurgicznej lub stopów tytanu. Są one bardzo cienkie, ułożone w kilku rzędach i mogą mieć różną długość. Metoda ta określana jest często mianem terapii indukującej tworzenie się kolagenu czego wynikiem jest znaczące odmłodzenie.

Redensity II zapewnia naturalną, bezpieczną i długotrwałą korekcję, przy jednoczesnej doskonałej tolerancji, potwierdzonej badaniami klinicznymi. Wypełnia delikatne zmarszczki i dolinę łez, nawilża skórę pod oczami, wysoce skuteczny w likwidacji worków i cieni pod oczami.

Stymulatory tkankowe to preparaty, które służą do odbudowy i rewitalizacji głębokich struktur skóry. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty, polepszając jakość skóry, jej gęstość i jędrność. Stymulują komórki do tworzenia nowego kolagenu i elastyny, opóźniają procesy starzenia.

Terapia estGen polega na zastosowaniu preparatu na wcześniej uszkodzoną tkankę lub inicjowanie tego uszkodzenia podczas zabiegu specjalistycznego, rozpoczynając w ten sposób intensywny proces regeneracji. W składzie preparatów estGen znajdują się izolowane proteiny, takie jak: czynniki wzrostu, białka immunomodulacyjne, substancje bakteriostatyczne, jak również enzymy, poliamidy, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów oraz unikalny zestaw witamin i związków mineralnych. – terapia Estgen + dermapen.

Peeling TCA jest wykorzystywany w zabiegach złuszczania powierzchniowego oraz głębokiego skóry. Peeling powierzchniowy służy poprawieniu napięcia skóry, stosuje się jako terapie lecznicza trądziku pospolitego. Z kolei głębokie złuszczanie daje efekt odmłodzenia, poprzez zniwelowanie blizn zanikowych, czy usuniecie delikatnych zmian pigmentacyjnych np. przebarwień. Jeżeli masz przebarwienia, trądzik czy też blizny potrądzikowe peeling TCA spowoduje, że Twoja skóra stanie się gładka i rozjaśniona, a blizny i drobne zmarszczki znikną.

CENNIK

Makijaż permanentny
usta 1200
brwi 900
kreski górne dekoracyjne 700
kreski górne w linii rzęs 500
kreski dolne 400
Medycyna estetyczna
kw. hialuronowy
 • 0,5ml.
600
 • 1ml.
800
botoks
 • 1 okolica
600
 • 2 okolice
800
 • 3 okolice
1000
osocze bogatopłytkowe
 • 1 okolica
700
 • 2 okolice
800
 • 3 okolice
1000
lipoliza iniekcja
 • 1 ampułka
350
kwas TCA
 • kwas TCA
500
mezoterapia igłowa
 • 1 okolica
600
 • 2 okolice
700
 • 3 okolice
800
mezoterapia mikroigłowa/dermapen plus ampułka
 • 1 okolica
500
 • 2 okolice
600
 • 3 okolice
700
terapia Estgen + dermapen
 • 1 okolica
500
 • 2 okolica
600
 • 3 okolica
700
nici PDO
 • Nici PDO-gładkie 1 nitka
80
 • Nici PDO- tornado / skręcone 1 nitka
100
biostymulatory tkankowe
 • Ejal
1000
 • Nucleofil strong
1000

CERTYFIKATY