Centrum Medyczne OPIEKUN
41 266 12 13

Mezoterapia Igłowa – Ostrowiec Świętokrzyski

Mezoterapia igłowa – Ostrowiec

Interesuje Cię mezoterapia igłowa? Ostrowiec Świętokrzyski jest miastem, w którym możesz bez dodatkowych trudności skorzystać z takiego zabiegu w praktyce. Zaufaj naszym specjalistom! Centrum Medycyny Estetycznej oferuje mezoterapię w Ostrowcu Świętokrzyskim, dzięki której skóra zyska “nowe życie”. Duże zainteresowanie pacjentów, którzy regularnie do nas wracają, to dla nas najlepsza motywacja. Dzięki niej dążymy do dalszego podwyższania jakości opieki podczas przeprowadzania mezoterapii igłowej w Ostrowcu Świętokrzyskim.  Pracujemy tylko na nowoczesnych sprzętach, wysokiej jakości, które umożliwiają osiągnięcie  spektakularnych efektów. Mezoterapia mikroigłowa szyi, twarzy, dłoni czy okolic oczu to najlepszy sposób na utrzymanie skóry nawilżone i młodej.

Mezoterapia igłowa, Ostrowiec – skorzystaj z najlepszej oferty

Wśród zabiegów medycyny estetycznej, które oferujemy w naszym gabinecie działającym, wielką popularnością cieszy się mezoterapia igłowa, dzięki której można uzyskać szybkie efekty rewitalizacyjne. Ma ona szerokie spectrum działania, a dobór substancji czynnych uzależniony jest od potrzeb skóry. Profesjonalna mezoterapia w Ostrowcu nie jest szczególnie bolesna dla pacjenta, a jednocześnie przynosi oczekiwane efekty przy wykorzystaniu odpowiednich preparatów.

 

Zabieg mezoterapii igłowej w Ostrowie Świętokrzyskim zawsze przeprowadza specjalista medycyny estetycznej. Najpopularniejszymi okolicami jakie są wybierane to: powieki, szyja, twarz, dekolt, grzbiety rąk. Atutem mezoterapii jest niewątpliwie fakt, iż  można się jej poddać praktycznie przez cały rok. Dzięki temu możemy w bardzo szeroki sposób odpowiadać na zainteresowanie nowoczesnym zabiegiem, jakim jest mezoterapia. Ostrowiec również jest miastem, w którym z roku na rok coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści przynosi skorzystanie z tego rozwiązania. Zastanawiasz się, jak przebiega profesjonalna mezoterapia w Ostrowcu Świętokrzyskim?

 

Zasadniczą część zabiegu mezoterapii igłowej w Ostrowcu może poprzedzić nałożenie kremu znieczulającego. Sama mezoterapia igłowa polega na wprowadzeniu w głębsze warstwy skóry odpowiednio dobranych preparatów. Są to koktajle na bazie składników o działaniu nawilżającym, regenerującym i odżywczym (witaminy, aminokwasy, kwas hialuronowy nieusieciowany). Podaje się je w małych dawkach, ale stosunkowo gęsto (co ok. 1 cm). Preparaty stosowane podczas mezoterapii w Ostrowcu działają celem wyeliminowania różnorodnych problemów ze skórą.

Mezoterapia igłowa i o wiele więcej – poznaj nasze usługi

Nasze Centrum Medycyny Estetycznej to nie tylko mezoterapia igłowa w Ostrowcu Świętokrzyskim, ale o wiele więcej niesamowitych zabiegów. Nie wiesz gdzie zrobić dobry makijaż permanentny? Tylko u nas! Uwydatnij usta odpowiednim wypełnieniem, zrób trwałe kreski dolne lub górne czy też uzyskaj odpowiednio dobraną geometrię brwi. A może zależy Ci na likwidacji zmarszczek botoksem lub kwasem hialuronowym? Tak jak w przypadku mezoterapii w Ostrowcu  Świętokrzyskim, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Zadzwoń lub napisz, a nasza wykwalifikowana obsługa odpowie na każde pytanie, doradzi na jaki zabieg się zapisać, aby spełnić każde, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Mezoterapia igłowa, Ostrowiec Świętokrzyski – zastosowanie mezoterapii igłowej

Mezoterapia w Ostrowcu to niewątpliwie zabieg przyszłości, dzięki któremu można pożegnać się z wieloma problemami natury estetycznej. Iniekcyjna fachowo dobranych mezokoktajli daje szerokie efekty takie jak m.in.:

 • skuteczne i głębokie nawilżenie,
 • odżywienie skóry,
 • uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów,
 • wspomaganie mikrokrążenia,
 • zwiększenie napięcia i elastyczności skóry,
 • redukcja oznak starzenia skóry,
 • rozjaśnienie i odmłodzenie skóry,
 • pogrubienie naskórka i poprawa jego funkcjonowania.

 

Mezoterapia igłowa oddziałuje na jak najgłębsze warstwy skóry, czyli na skórę właściwą. Efekty uzależnione są od preparatu, który zostanie użyty podczas zabiegu. O utrzymujących się efektach decyduje powtarzalność zabiegu. Najlepsze rezultaty można otrzymać po serii 3-6 zabiegów wykonywanych w odstępach ok. 1-4 tygodni – w zależnościach od preparatu. W ciągu roku warto skorzystać z zabiegów przypominających. Jeśli mezoterapia w Ostrowcu Świętokrzyskim przeprowadzana jest regularnie w formie zabiegów przypominających, z pewnością można oczekiwać długiego utrzymywania się wcześniej wspomnianych efektów.

 

Mezoterapia igłowa – przeciwwskazania do zabiegu

Mezoterapia igłowa nie jest wskazana w takich przypadkach jak:

 • ciąża,
 • infekcje skórne,
 • nadwrażliwość na kwas haliuronowy,
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
 • cukrzyca,
 • choroba nowotworowa,
 • karmienie piersią,
 • stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi (np. Aspiryny)
 • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
 • wiek – poniżej 18 roku życia.