Centrum Medyczne OPIEKUN
41 266 12 13
Poradnia Chirurgii Ogólnej

Świadczeń medycznych udzielamy na podstawie skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego udzielającego świadczeń na podstawie umowy z NFZ.

 

Przyjmuje:
Lekarz spec. chirurgii ogólnej Grzegorz Ozgowicz

 

W poradni chirurgii ogólnej wykonywane są świadczenia z zakresu diagnostyki i leczenia schorzeń chirurgicznych. Nasi lekarze specjaliści przekazują w trakcie przyjęć pacjentów niezbędne informacje o schorzeniach, przebiegu ich leczenia oraz koniecznych badaniach i zabiegach, które należy wykonać.

 

W poradni diagnozuje się i leczy między innymi: bóle w obrębie brzucha, schorzenia pęcherzyka żółciowego, przewodu żółciowego, choroby trzustki, przepukliny, zmiany skórne (tłuszczaki, kaszaki, znamiona barwnikowe), choroby paznokci (paznokieć wrastający, deformacje płytki paznokciowej), urazy, oparzenia i odmrożenia nie wymagające leczenia szpitalnego oraz zakażenia skóry. W poradni chirurgicznej w ramach ambulatoryjnych świadczeń zabiegowych usuwane są drobne zmiany skórne, brodawki, znamiona, bliznowce, odbywa się zaopatrywanie ran, odbywa się leczenie owrzodzeń i trudno gojących ran, leczone są urazy tkanek miękkich, wykonuje się również specjalistyczne zmiany opatrunku oraz w razie konieczności pobierany jest materiał do badań histopatologicznych.